درباره ما

شیلنگ حرارتی | المنت فشنگی | المنت کمربندی

المنت در واقع نوعی مقاومت الکتریکی می باشد که با عبور جریان برق انرژی حرارتی فوق العاده بالایی را تولید می کند،این نوع مقاومت ، ترکیبی از فلزات کرم و نیکل می باشد که در واقع مبدل انرژی الکتریکی به انرژی حرارتی است.

با پیشرفت صنعت در دنیا استفاده از المنت جهت تولید حرارت به صورت چشمگیری افزایش پیدا کرده است که قالبا در بیشتر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. تنها تولید کننده شیلنگهای عبور چسب گرم و قیر سیاه با متریال کاملا اروپایی و مطابق با استاندارد های روز اروپا در سایزهای سفارشی از 50 سانتیمتر تا 40متر.شیلنگهای تولید شده توسط این شرکت برای جلب رضایت مشتری دارای گارانتی میباشد.

شماره تماس جهت استعلام قیمت 02133996820 با ما کیفیت و هزینه مناسب را تجربه کنید. المنت میله ای | المنت فشنگی | المنت کمربندی | شیلنگ حرارتی | کوره الکتریکی | ترموکوپل یکی از بزرگترین تولید کنندگان المنت صنعتی بالاترین رضایت مشتریان ارائه بهترین کیفیت محصول استفاده از مواد اولیه درجه یک المنت های میله ای صاف به دلیل تنوع در اندازه و توان (وات ) و قابلیت شکل پذیری به اشکال مختلف از المنت های (هیتر) پر استفاده در صنایع خانگی و صنعتی می باشند. قاعده کلی در انتخاب هر المنت میله ای این است که هر چه بار سطحی المنت کمتر باشد طول عمر المنت بیشتر می شود. توصیه می شود تا حد امکان از بار سطحی کمتر استفاده شود. به دلیل آماده بودن این نوع از المنت ها در اندازه های مختلف بنا به طراحی کار , فرآیند مونتاژ, خمکاری , جوشکاری و نصب قطعات نگاه دارنده توسط مصرف کننده به سهولت وسرعت زیاد انجام می شود.

برچسب ها :

المنت میله ای,المنت فشنگی,المنت کمربندی,شیلنگ حرارتی,کوره الکتریکی,ترموکوپل خرید المنت میله ای با بهترین و کیفیت موجود در بازار چنانچه انواع المنت مد نظر را میخواهید جهت سفارش انواع المنت با ما تماس بگیرید. المنت میله ای,المنت فشنگی,المنت کمربندی,شیلنگ حرارتی,کوره الکتریکی,ترموکوپل,شیلنگ حرارتی

تماس با ما
ارتباط با واتساپ